Kurum Kitabı ve Kurum Hikâyesi Hazırlama

Kurum Kitabı ve Kurum Hikâyesi Hazırlama

Geçmişi, kilometre taşları, ilkleri, yenilikleri ve aynı zamanda stratejileri, hedefleri, misyonu, vizyonu bir firmanın nişaneleridir. Firmanın geçmişten geleceğe uzanan hikâyesinin her bir unsurunu içerecek şekilde kitaplaştırılması, bir anlamda tarihçesinin yazılması varlığını uzun yıllardır devam ettiren firmalar için önemli bir prestij ve itibar kaynağıdır. Narrator Ajans, kurum tarihçe kitaplarının hazırlanmasında uzman bir ajanstır.

 

Narrator Ajans; kurum tarihçe kitaplarının yanı sıra firmanın bambaşka bir kulvarda kültürel bir çalışma yapmasına olanak sağlayan, asıl faaliyet alanının dışında da adının anılmasına katkıda bulunan, kültürel yaşama katkı sunarken sosyal sorumluluk aktivitesi gerçekleştirmesini de destekleyen, farkını ve kalitesini hissettiren, kaynak kitap niteliği taşıyan tematik, tarihsel, güncel prestij kitaplara da imza atmaktadır.

 

Hikâyeler önemlidir ve güçlüdür: Toplumsal hafızada yer eder, hayatı zenginleştirir, kalıcılığa katkı sağlar. Yeni kurulan ya da çıktığı yolda ilerlerken hikâyesini oluşturma fırsatı bulamayan firmalar için kurum hikâyesi yazmak da Narrator Ajans’ın verdiği hizmetlerdendir.

Projeniz hakkında konuşalım

İletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz
Mesaj Gönderildi!