Hakkımızda

NARRATOR AJANS

NARRATOR; ANLATIYOR, HİKÂYE KURUYOR, EMPATİ YAPIYOR, SİZİN ÖZEL DÜNYANIZI BAŞKALARI İÇİN DE ÖZEL KILIYOR.Narrator Ajans, Dilek Girgin tarafından kuruldu.

“Markanızı en iyi Narrator anlatır!” sloganıyla ilerleyen Narrator Ajans, pazarlama faaliyetleri arasındaki önemi artık herkesçe fark edilen “içerik pazarlaması” alanında özgür, güvenilir, yaratıcı içerikler yaratıyor.

 

Bunu yaparken iş ve tanıtım ihtiyaçlarınızı dinliyor, özümsüyor ve anlıyor, ihtiyaçlarınızı belirliyor; iletişimin bütün olanaklarını kullanıyor.

 

İçerik pazarlaması alanında sosyal medya yönetimi, blog yönetimi, kurum ve iç iletişim dergisi hazırlama, kurum kitabı (tarihçe, prestij) ve kurum hikâyesi hazırlama, medya iletişimi konularında entegre iletişim çözümleriyle hizmet sunuyor.

 

Projenin ölçeğine göre, her an genişleyen deneyimli ve yetkin ekibiyle ihtiyaç duyduğunuz her konuda size özel çözümler, 360 derece iletişim tasarımları kurguluyor.  

Narrator Ajans’ın Kurucusu Dilek Girgin Hakkında Bilgi;

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Güneş ve Cumhuriyet gazeteleri ile Kadınca dergisinde çalıştı. Milliyet Dergi Grubu’nda kültür sanat dergisi Negatif’i, Milliyet gazetesinde hafta sonu eki Vitrin’i, Doğan Burda Rizzoli’de erkek dergisi Max’ı, ayrıca kadın dergisi Rengarenk Kırmızı’yı yönetti.

 

Basında üstlendiği muhabirlik, editörlük, yazı işleri müdürlüğü ve yayın yönetmenliği görevlerinin ardından, FY İletişim Danışmanlığı’nda medya direktörlüğü yaptı. Lea Yayıncılık’ın kuruluşunda yer alarak firmalara kurum dergisi, kitap ve sergi hazırladı.

 

İçerik pazarlaması alanında çalışan Turuncu İçerik Atölyesi’nin kurucu ortağı oldu. Narrator Ajans’ı 2014 yılında kurarak Türkiye’nin önemli firmalarına kurum dergisi ve kitaplar hazırladı, web sitesi içerik ve blog yönetimi ile sosyal medya yönetimi gerçekleştirdi, medya iletişimi danışmanlığı yaptı. Yazar ve editör olarak sekiz kitapta imzası vardır.

 

Çalışmalarını kurucusu olduğu Narrator Ajans’ta sürdürmektedir.

 

Turizm ve Destinasyon Geliştirme Derneği-TDGD’nin Kurucu üyesi, Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Sekreteridir. Turizmle kalkınma, destinasyon yönetimi, sürdürülebilirlik kapsamında şehirler ve yöreler için projeler hazırlamaktadır.

Mükemmel İletişim
Mükemmel iletişim, başarıya giden yolda en önemli adımlardan biridir. Narrator Ajans olarak, markanızın hikâyesini her bir kelimesiyle özenle dokuyor ve hedef kitlenizle etkili bir şekilde buluşturuyoruz. Kusursuz bir iletişim stratejisiyle, mesajınızın net ve unutulmaz olmasını sağlıyoruz.
Kusursuz Ekip
Her üyenin birbirini tamamladığı, yaratıcılık ve profesyonelliğin iç içe geçtiği bir ekip anlayışıyla hareket ediyoruz. Narrator Ajans'ın deneyimli ekibi, markanız için en etkili çözümleri üretmek üzere titizlikle çalışıyor. Her bir proje, ekip ruhumuzun imzasını taşıyor.
Performanslı Hizmetler
Performans odaklı hizmet anlayışımızla, markanızın başarısını ölçümlenebilir sonuçlarla destekliyoruz. Narrator Ajans olarak, yenilikçi yaklaşımlar ve stratejik planlama ile sadece beklentilerinizi karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda onları aşmayı hedefliyoruz. Her hizmetimiz, mükemmelliğe olan tutkumuzu yansıtır.

Vizyonumuz

Bir hikâyeyle başlar her şey. Narrator Ajans olarak vizyonumuz, markaların benzersiz hikâyelerini, en doğru ve etkileyici şekilde dünyaya duyurmak; her bir hikâyeyi bir sanat eserine dönüştürerek, insanların kalbine dokunmayı amaçlamaktır. İçerik pazarlamasında sınır tanımayan yaklaşımımızla, markaların sesini yalnızca duyurmakla kalmayıp, aynı zamanda duyulan bu sesin kalıcı ve etkili olmasını sağlamak istiyoruz.

Referanslarımız

Narrator Ajans olarak, güçlü referanslarımız ve başarı hikayelerimizle gurur duyuyoruz. Çalışmalarımız boyunca kazandığımız değerli ortaklıklar, sektördeki itibarımızın ve güvenilirliğimizin kanıtıdır. Her bir müşterimiz için özelleştirilmiş yaklaşımlarımız, onların ihtiyaç ve hedeflerine yönelik başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlamış, böylece Narrator Ajans'ın sektörde öne çıkan bir isim olmasını sağlamıştır.