Blog Yönetimi

Blog Yönetimi

Firmaların ve markaların itibarını artırmak; güncelliğini, bakış açısını, vizyonunu ortaya koymak; bilgilendirici içeriklerle tüketicisiyle doğru bir şekilde buluşmasını ve yeni tüketicilerle bir araya gelmesini sağlamak; aynı zamanda Google SEO’ya uygun blog içerikleriyle cirosunu artırmasına katkıda bulunmak açısından blog yazımı ve yönetimi değerlidir, önemlidir.

 

Blog yazımı ve yönetimi; firmanın sunduklarını (ürün, hizmet) en doğru ve detaylı şekilde anlatmakta, firmanın sunduğu ürün ve hizmetlerin olası yelpazelerine ışık tutmakta, özel bir evren yaratılmasına katkıda bulunmaktadır. Son tahlilde tüketiciye ışık tutmayı ve sadakatini sağlamayı hedeflemektedir

Google SEO’ya uygun blog oluşturmada konusunda uzman kişiler tarafından yazılar içerikler hedef kitleye seslenen, bilgilendirici, yönlendirici, deneyim kazandırıcıdır. Sürekli güncellenen bloglar, firmaların fark edilmesinde ve tercih edilmesinde etkindir.

 

Narrator Ajans, blog yönetimindeki varlığınızı güçlendirmek, bilinirliğinizi artırmak ve hedef kitlenize ulaşmanıza destek olmak için sunduğu çözümlerle yanınızda.

83
%
Organik Trafik - Artış
90
%
Yukarı Çıkma Oranı
63
%
Ortalama Ziyaret Süresi - Artış
27
%
Oturum Başına Sayfa Sayısı - Artış

Website Analizi

Kapsamlı web sitesi analizimizle, sitenizin dijital dünyadaki performansını derinlemesine inceleyin. Ziyaretçi istatistiklerinden dönüşüm oranlarına, SEO sağlığından kullanıcı deneyimine kadar her yönüyle sitenizin güçlü ve geliştirilmesi gereken yönlerini ortaya çıkarıyoruz. Detaylı raporlarımız ve anlaşılır dashboard'larımız ile web sitenizin her yönünü iyileştirmek için ihtiyacınız olan verilere hızlıca erişin.

Projeniz hakkında konuşalım

İletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz
Mesaj Gönderildi!